Harmonijoje su gamta dirbantis ūkis "Ilzenbergas"

Harmonijoje su gamta dirbantis ūkis "Ilzenbergas"

logo pixelsHarmonijoje su gamta dirbančio ūkio “Ilzenbergas” ilgalaikis siekis: tapti pirmaujančiu natūralios žemdirbystės ūkiu ne tik Lietuvoje bet ir visame Pabaltijyje.

Harmonijoje su gamta dirbančio ūkio „Ilzenbergas“ prioritetas – auginti, perdirbti, gaminti ir patiekti sveiką, natūralų, su meile išaugintą ir pagamintą maistą valgytojams visoje Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse.

“Ilzenbergas”, tai šimtmečiais kurta ūkininkavimo aura, tai ūkis, kuris 2015 metais atšventė 500 metų jubiliejų pilnai atkurtame dvare. Dvare tvyro ramybė, gera energetika. Čia sukurtos puikios sąlygos dirbti ir gyventi, augti ir klestėti.

Ūkis išskirtinis, nes jis veikia vadovaudamasis natūralios žemdirbystės principais, - tai kol kas vienintelis tokios pilnos apimties ūkis dvare ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.

2017 m. visa ūkyje auginama produkcija jau buvo įvertinta tarptautiniu ekologiniu ir biodinaminiu sertifikatu.

img biodinaminis ukis 1Harmonijoje su gamta dirbantis Ilzenbergo ūkis veikia kaip uždara ekosistema, netoleruojanti jokios intervencijos iš šalies. Todėl visus augalų gyvybinę energiją skatinančius ir nuo ligų saugančius preparatus gaminame iš tik mūsų ūkyje esančių medžiagų: karvių mėšlo, dilgėlių, ramunėlių, kraujažolių, ąžuolo žievės, kiaulpienių.

Ilzenbergo ūkio pagaminti produktai yra išskirtiniai, nes jų gamyboje nėra naudojami jokie nenatūralūs konservantai, dažikliai, skonio stiprikliai, įvairūs maisto pakaitalai ir kiti priedai dažnai naudojami pramoninių būdu gaminamuose maisto produktuose.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd