Gėrybių krepšelis

Gėrybių krepšelis

Mūsų pasiūlymas – su meile išaugintas sveikas maistas

Remdamasis uždaru gamtos ratu - žemė, augalas, gyvūnas ir žmogus - nuosekliu darbu, nenaudodamas jokių cheminių preparatų Ilzenbergo ūkis siūlo platų sveiko maisto produktų asortimentą (daugiau kaip 100 pavadinimų), besikeičiantį kartu su gamta:

  • Tik iš mūsų ūkyje išaugintų grūdų kepamą natūralaus raugo įvairių rūšių duoną.
  • Įvairiausių grūdų kruopas, miltus, dribsnius.
  • Naminių paukščių mėsą: vištų, žąsų, ančių, kalakutų. O taip pat vištų ir kitų naminių paukščių kiaušinius.
  • Ekologiškose ganyklose užaugintų galvijų mėsą: avieną, jautieną ir iš jų pagamintus mėsos gaminius.
  • Krepšeliai išvežami kiekvieną dienąPieną ir įvairius pieno produktus, - sviestą, grietinę, varškę, varškės ir fermentinius sūrius, jogurtą, kefyrą, rūgpienį.
  • Obuolius, kriaušes, slyvas, vyšnias, sunokstančius ant jaunų vaismedžių, pasodintų šimtmečius skaičiuojančiame sodo sklype, o taip pat uogas: serbentus, avietes, braškes.
  • Mūsų šiltnamiuose ir daržuose nuo ankstyvo pavasario užderėjusį daržovių derlių: įvairių rūšių salotas, agurkus, pomidorus, burokėlius, morkas, kopūstus, cukinijas, moliūgus, žirnius, svogūnus, česnakus ir kitas prieskonines žoles.
  • Ekologiškai švariose dvaro apylinkėse surinktą bičių medų.
  • Įvairius nuo seno būdingus Lietuvai, džiovintų, raugintų ir rūkytų maisto produktų.

Ūkio maisto produktai yra išskirtiniai, nes:

- išauginti be jokių dirbtinių trąšų, pesticidų ir kitų dirbtinių cheminių priedų, - ūkio laukai tręšiami tik mėšlu, mulčiu, natūraliu kompostu ir silosais;

- tai produktai skirti sveikai mitybai, nes juos gaminant nėra naudojami jokie konservantai, sintetiniai dažikliai, skonio stiprikliai, įvairūs maisto pakaitalai ir priedai, taip įprasti maisto pramonės įmonėse;

- tai maistas, kuris yra energetiškai stiprus, gaminamas žmogaus rankomis su meile ir atsidavimu.

Visus šiuos produktus Lietuvoje Jūs gaunate tiesiai iš mūsų.  Ilzenbergo harmonijoje su gamta dirbančio ūkio produktai ir auginami, ir perdirbami, ir pakuojami tik čia, Ilzenbergo dvare. Produktus Jums atvežame taip pat savo transportu.

Ilzenbergo ūkis siūlo ir Draugų produktų spektrą. Tai yra kruopščiai atrinkti, dirbantys biodinaminiais, ekologiniais arba gamtinės žemdirbystės principais produktų gamintojai. Mūsų asortimente galite rasti šių ekologinių produktų: aliejaus, makaronų, trapučių, druskos, įvairių prieskoninių žolelių ir prieskonių, kavos, šokoladų ir kt.

Mūsų atrinkti produktai yra natūralūs, be jokių priedų. Todėl jų skonis yra tikras, naminis, "kaip pas močiutę kaime", pagamintų be jokių šiuolaikinės maisto pramonės gudrybių.

Tokie produktai, kurie yra ne mūsų auginimo, yra aiškiai išskiriami ir žymimi -  jų etiketėse yra ne įprastiniai Ilzenbergo ūkio karveliai su smokingais, o raitelis. Arba jie pristatomi su originalia gamintojo etikete, jei tokią turi. Taip pat etiketėje bei užsakymo programoje, parašyta, kad tai produktas pagamintas “su draugų pagalba”.

logo pixelsĮprastiniu Ilzenbergo ūkio logotipu (karveliais) yra žymimi tik ir tiktai Ilzenbergo ūkyje išauginti ir ūkyje pagaminti produktai, kurių sudėtyje yra ne mažiau kaip 80 proc. mūsų užaugintų sudėtinių dalių. Taip nustato tarptautinis biodinaminės produkcijos gamybos standartas: iki 20 proc. gaminio gali būti ne iš ūkio (pavyzdžiui: cukrus, druska, prieskoniai, sėklos, aliejus, actas ir pan.).

Tokie produktai, kurie yra ne mūsų išauginti, yra aiškiai išskiriami ir žymimi - jų etiketėse yra ne įprastiniai Ilzenbergo ūkio karveliai su smokingais, raitelis. Arba jie pristatomi su originalia gamintojo etikete, jei tokią turi. Taip pat etiketėje bei užsakymo programoje, parašyta, kad tai produktas pagamintas "su draugų pagalba".Draugu logotipas geras

Draugų logotipas simbolizuoja raitelį iš kaimyninio ūkio, atjojusį ūkiui pagelbėti, taip ir yra. Jis vaizduojamas tuomet, kai produkto sudėtyje yra mažiau kaip 80 proc. mūsų ūkyje užaugintų produktų arba, kai produktas užaugintas ne mūsų,- pirmuoju atveju užrašas šalia raitelio skelbia: “Pagaminta su draugų pagalba”, antruoju atveju, kai produktas užaugintas ne ūkyje pažymime „llzenbergo ūkio sertifikuotas draugų produktas”.

Our website is protected by DMC Firewall!