Ilzenbergo dvaras – unikali vieta poilsiui ir šventėms

Vienintelis Lietuvoje visiškai atkurtas dvaras tęsia prieš 500 metų pradėtą istoriją. Kerinčio gamtos grožio apsupti baltumu tviskantys dvaro rūmai, kruopščiai atkurti ūkiniai pastatai ir harmonijos su gamta paisantis ūkis – pats auginantis ir gaminantis. Atvykus į dvarą, saulės laikrodis atskleidžia pasaulio laiko paslaptį, o į parko gilumą vinguriuojantis takelis kviečia keliauti po net 15 hektarų užimantį parką, vieną gražiausių dvarvietės erdvių, tinkamų svečiams ilsėtis ir pramogauti. Čia įkurtas teminis skulptūrų parkas „Meilė – Harmonija – Dvariškumas“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Nepaprasta ir dvaro pirties istorija. O grakštus, tarsi sklendžiantis paukštis, Meilės tiltas parką sujungia su įsimylėjėlių pamėgta Meilės sala.

Tokią dvarišką aplinką Jums ir Jūsų draugams siūlome ištisus metus. Surenkite išskirtinę šventę sau, savo artimiesiems, bičiuliams, partneriams, pramogaukite ar tiesiog  ilsėkitės. Kviečiame susipažinti su mumis – užsisakyti ekskursiją po dvarą ir ūkio produktų degustaciją.

Atvykę patirsite tai, kas sužavėjo komisiją, kurios sprendimu Ilzenbergo dvaras Europos mastu buvo pripažintas patraukliausia kultūrinio turizmo vieta Lietuvoje 2017 metais.

Parko lankymas mokamas, kaina – 6 eurai suaugusiam, 4 eurai vaikui nuo 7 metų, senjorui, neįgaliajam, mokant SMS žinute prisideda 50 ct mokestis ryšio operatoriui.

Nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį atvykstantiems pavieniams turistams yra organizuojamos ekskursijos su dvaro gidu be produktų degustacijos. Daugiau informacijos apie paslaugas lankytojams: ilzenbergas.lt/lankytojams

Norėdami užsisakyti ekskursiją ar pageidaujamą paslaugą, kreipkitės telefonu 8 696 44004 ar el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Ilzenbergo dvaras Jūsų šventei, renginiui, susitikimui siūlo išskirtinio grožio erdves:

Rūmai - įsimintinai šventei

Rūmai – įsimintinai šventei, susitikimui ar iškilmingam renginiui

Dvaro rūmai (pastatyti XIX a.; yra išlikę XVIII a. skliautiniai rūsiai) – tai 2017 m. visiškai atstatytas reprezentacinis dviejų aukštų pastatas su prabangia tiek išorės, tiek vidaus puošyba, apjuostas granito takeliais, supamas spalvingų želdinių su čiurlenančiu Angelų medžio fontanėliu. 

Puošnios ir prabangios Didžioji ir Valgomojo salės. Iškiliausias asmenines šventes, istorinius įvykius, susitikimus, apdovanojimus siūlome švęsti prabangiai puošnioje Didžiojoje salėje, kurioje patogiai gali susėsti iki 110 svečių, arba mažesnėje elegantiškoje Valgomojo salėje, kurioje tilps 52 svečiai. Koncertams Didžiojoje salėje parūpintas antikvarinis, „minkšto skambesio“ fortepijonas.

Parkas – šventei, renginiui ar koncertui įspūdingo peizažo atvirose parko erdvėse

Vaizdingas, gražiai tvarkomas 15 hektarų angliško tipo parkas, kurio kalvoti šlaitai leidžiasi į Ilgio ežerą su Meilės tiltu, vedančiu į legendomis apipintą Meilės salą, ir meniškos jo skulptūros sužavi kiekvieną čia atvykusį. Šias erdves siūlome Jūsų šventei ir poilsiui.

Estrada. Šalia istorinėje vietoje vėl pasodinto jauno vaismedžių sodo įrengta lauko estrada renginiams, koncertams – numeruotų vietų mediniai suolai talpina iki 300 svečių. Nuo šlaito priešais estradą, patogiai įsitaisę, gėrėtis reginiu ar klausytis koncerto gali dar 3000 svečių.

Vakaras ir nakvynė Amatų name

Poilsis, šventė ir nakvynė Amatų name

Jūsų poilsiui, šeimos ar draugų šventei siūlome parke, netoli rūmų, autentiškai atstatytą Amatų namą. Jame vienu metu gali nakvoti 12 svečių – jiems paruoštas dvivietis miegamasis ir antresolė, palėpės erdvė, su dešimčia vietų miegoti. Name įrengta svetainė su židiniu ir atskira virtuvėle, o priešais įėjimą – didelė lauko terasa.

Fotosesija rūmuose, parke ir ant Meilės tilto

Rūmų prabangus, puošnus interjeras, baldai, holas su laiptų aikštele, graži biblioteka, meniškos parko skulptūros, bylojančios apie Meilę, Harmoniją, Dvariškumą, grakščiai ežero paviršiumi sklendžiantis Meilės tiltas, panoraminės apžvalgos ir patrankų aikštelės, trys kilometrai parko takų, Ilgio ežero pakrantė ir švarūs tvenkiniai – visa tai laukia Jūsų išskirtinės fotosesijos, šio grožio fone įamžinančios žavingas Meilės, Laimės akimirkas.

 

Vakaras Pirtyje

Maudynės dvaro pirtyje

Ilzenbergo parko pakraštyje, Ilgio ežero pakrantėje, atstatyta ir 1863 m. sukilimo dvasią menanti dvaro pirtis. Jos kaitinimo patalpa bene didžiausia iš visų ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos valstybių dvaruose. Pirtis išbandyta garsiausių profesionalių Lietuvos pirtininkų ir paženklinta „Vantos lapu“. Originalios architektūros pirtyje vienu metu visais jos teikiamais malonumais gali mėgautis net iki 25 žmonių.

Gyvenamasis (šeimininko) namas Jūsų šventiniam ar darbiniam renginiui

Tomis dienomis, kai nevyksta degustacijos, galima išsinuomoti svečių / konferencijų salę, esančią gyvenamojo namo antrajame aukšte – joje telpa iki 50 žmonių. Nenuomojame šių patalpų savaitgaliais nuo gegužės 1d. iki spalio 1d.

 

Maitinimas ir degustacijos

Užsisakykite bent jau prieš 3 dienas iki atvykimo. Atraskite Ilzenbergo dvaro ūkyje ar mūsų draugų išaugintų ir pagamintų produktų skonio ir kvapų pasaulį. Išauginta ir pagaminta nepažeidžiant harmonijos su gamta. Biodinaminės, ekologinės, gamtinės žemdirbystės produktai yra visiškai natūralaus skonio,  sveiki, įkrauti ypatingos žemės ir saulės energijos.

Šventinis apšvietimas

Jūsų vakarai bus įspūdingi tamsiuoju paros metu, nes turime ypatingą vizualinę paslaugą – išskirtinį Ilzenbergo dvaro rūmų, pastatų, privažiavimo kelių ir takelių apšvietimą. Tai įprasto kasdieninio rūmų ir kitų statinių apšvietimo papildymas (rūkykla, pirtis, Amatų namas, arklidė, svirnas, užtvanka ir akmeninis tiltelis per upelį tarp tvenkinių).

Krautuvėlė- kavinė ir internetinė parduotuvė

Tai, ką nepažeisdami gamtos harmonijos, užauginame, patys perdirbame ir parduodame.

Krautuvėlėje-kavinėje prie automobilių aikštelės galėsite įsigyti dvaro ūkyje užaugintų, žmonių rankomis išpuoselėtų Ilzenbergo ūkio produktų. Čia pat galima jų paragauti.

Knyga apie Ilzenbergo dvarą

Visą turtingą ir spalvingą 500 metų Ilzenbergo dvaro istoriją aprašančią knygą „Lietuvos istorijos ženklai: Ilzenbergo dvaras 1515–2015“  galėsite įsigyti savo viešnagės metu.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!