Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur įsikūręs šis ūkis?

Ilzenbergo dvaras ir ūkis yra Rokiškio rajone, pasienyje su Latvija, tarp Ilgio ir Apvalasai ežerų. Mūsų adresas: Ilzenbergo k. 4, Juodupės seniūnija, LT-42440 Rokiškio rajonas. GPS koordinatės: 56.1595953, 25.5245220


Kuo jūsų produkcija išskirtinė?

Ūkio maisto produktai yra išskirtiniai, nes:

- išauginti be jokių dirbtinių trąšų, pesticidų ir kitų dirbtinių cheminių priedų, - ūkio laukai tręšiami tik mėšlu, mulčiu, natūraliu kompostu ir silosais;

- tai produktai skirti sveikai mitybai, nes juos gaminant nėra naudojami jokie konservantai, sintetiniai dažikliai, skonio stiprikliai, įvairūs maisto pakaitalai ir priedai, taip įprasti maisto pramonės įmonėse.

- tai tai maistas, kuris yra energetiškai stiprus, gaminamas žmogaus rankomis su meile ir atsidavimu.

Visus šiuos produktus Lietuvoje Jūs gaunate tiesiai iš mūsų. Ilzenbergo harmonijoje su gamta dirbančio ūkio produktai ir auginami, ir perdirbami, ir pakuojami tik čia, Ilzenbergo dvare. Produktus Jums atvežame taip pat savo transportu. Auginame ir gaminame apie 100 pavadinimų maisto produktų. 


Kodėl verta užsisakyti jūsų produktus?

Užsakinėti mūsų ūkio produktus verta, nes:

  • Patikima – tikrai valgysite natūralų, sveiką maistą. Dvaras ūkis atviras, - kviečia Jus atvykti ir čia savo akimis..
  • Patogu – Jums nereikės vaikščioti į prekybos vietas ir ieškoti norimų natūralių, ekologiškų produktų, - beveik visus kasdienio valgymo produktus Jūs rasite ūkio internetinėje parduotuvėlėje.
  • Naudinga –sutaupysite laiko, pinigų ir, svarbiausia, valgysite sveiką maistą.

Kokie produktai yra Jūsų ūkio asortimente?

Pasirinkime rasite daugumą kasdienio maisto stalo produktų: pieno produktus, sūrius, duoną, kiaušinius, mėsą ir mėsos produktus, daržves ir daržovių produktus, kruopas, miltus, įvairius greito paruošimo pusgaminius, medų. Siūlomas daržovių pasirinkimas priklauso nuo sezoniškumo - nuo ankstaus pavasario būna šviežių daržovių, žiemą siūlome daržoves iš sandėlio, raugintas ar konservuotas daržoves, jų mišraines.

Tapę ūkio produktų valgytojais, ne rečiau kaip kartą per savaitę sulauksite naujienlaiškio su naujienomis.


Kaip pasirinkti produktus?

Internetinėje parduotuvėlės sistemoje pildykite užsakymų formą – sudėkite užsakomus produktus į pirkinių krepšelį ir pažymėkite pageidaujamą jų kiekį. Suvedę užsakomų produktų kiekius, neužmirškite paspausti "Pateikti užsakymą".

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Ilzenbergo ūkio produktų užsakymą teiraukitės tel. +370 616 29375 arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Kada ir kur pristatomas užsakymas?

Užsakymo pristatymo vietas ir vežimų grafiką Jūs matysite prisijungę prie savo paskyros internetinėje parduotuvėlėje.


Kur kreiptis dėl pateikto užsakymo?

Patogiausias bendravimo būdas – elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Apie užsakymą taip pat galite teirautis tel.+370 616 29375

Our website is protected by DMC Firewall!